BIURKA

W naszej ofercie znajdują się zarówno biurka przestronne, lekkie i ażurowe, które jednak nadal pozostają użyteczne. Można je wykonać w ponad 90 kolorach, dostosować dla osób prawo i lewo ręcznych, dodać stylowe uchwyty, półki pod klawiaturę i szuflady ? dzięki temu można idealnie wpasować mebel do pomieszczenia. Biurko można też dokompletować do szafy z przesuwanymi drzwiami albo łóżka.

Wybierając odpowiedni wariant kolorów i układów możemy sprawić, że biurko będzie pasowało zarówno do pokoju roześmianego dziecka, zbuntowanego nastolatka lub poważnego biznesmena. Istotne jest to, aby mebel spełniał swoje funkcje, nie zajmował wiele miejsca i pasował do osoby, która będzie go używała.

Porady
  • Biurko nie stoi tylko w biurze, ale też w domu i może służyć do pracy lub zabawy. Ważne jest zatem to, aby miało ono odpowiednie wymiary i było wyposażone w takie elementy, które zapewnią jego wygodne użytkowanie.
  • Dla bezpieczeństwa małych dzieci lepiej nie stawiać w ich pokojach mebli z ostrymi krawędziami.
  • Biurko dla dziecka to nie tylko miejsce do odrabiania lekcji ? wybierając taki mebel spraw, by służyło ono także do zabawy i rozwijania umiejętności oraz talentów naszej pociechy.
  • Kształt biurka trzeba dopasować do pomieszczenia, jego wielkości. W małych pokojach, gdzie ważny jest każdy kawałek wolnej przestrzeni, można ustawić narożne biurko ? zajmuje ono mało miejsca, a jednocześnie blat jest spory. Biurko ma standardowo 72-75 cm wysokości, głębokość pod meblem to 60 cm i 70 cm szerokości.

4 + 3 =

Romax punkt obsługi klienta
Romax

Firma Drutex jest wiodącym producentem okien zarówno w Polsce jak i Europie.Okna pcv firmy Drutex są znane zarówno ze swojej jakości jak i solidności wykonania. Tak zwany ciepły profil GL SYSTEM jest zaprojektowanym systemem okien pcv przez firmę DRUTEX S.A. dla klientów którzy stawiają na jakość ale przede wszystkim na estetykę i nowoczesność. Okna pcv firmy Drutex mają pięciokomorową budowę profilu w którym występuje odpowiednie uszczelnienie szyb a także ramy. Takie rozwiązanie daje w oknach pcv doskonałą izolację termiczną. Okna pcv oferowane przez tego producenta mają różne kształty, w tym także zaokrąglone linie profilu. Autorski system firmy Drutex GL System otwiera niesamowite możliwości kreowania klientom okien do każdego domu i mieszkania, tak aby były spełnione wszelkie wymagania techniczne ale przede wszystkim, żeby okna miały najmodniejsze walory estetyczne.
Okna pcv z profilami zaokrąglonymi są w tej chwili wpisane na najnowocześniejsze trendy stolarki okiennej w Europie. Firma Romax Piła oferując Państwu powyższe okna wie, że połączenie jakości, designu i atrakcyjnej ceny będzie stanowić dla Państwa ciekawą ofertę. Decydując się na zakup  okien w firmie Romax Piła możecie Państwo być pewni, że oferowane przez nas wyroby, są oknami najlepszych polskich firm, firm które swą jakością i atrakcyjną ceną podbiły nie tylko rynek w Polsce ale także i w Europie.
Oferując od wielu lat najlepsze okna pcv, przedstawiamy do Państwa dyspozycji zarówno nasze wieloletnie doświadczenie jak i najnowsze trendy technice i estetyce z branży nowoczesnych okien pcv. Mamy doświadczenie w wielu dziedzinach związanych z budową i wyposażeniem domów i mieszkań. Z ogromną przyjemnością pomożemy Państwu w umeblowaniu mieszkania tak aby było zarówno funkcjonalne jak i przede wszystkim bardzo wygodne. Wiemy także jak bardzo szybko przybywa wszelkich rzeczy w naszych mieszkaniach dlatego doradzimy , zaprojektujemy i doradzimy jak wykonać meble aby pomieściły wszystkie niezbędne przedmioty w Państwa mieszkaniach. Poza oknami pcv oferujemy także szafy i meble do zabudowy. Chętnie zaskoczymy Państwa najnowszymi trendami w wyposażeniu wnętrz a także sprawimy, że wykonanie przez nas szafy czy okien, będzie dla Państwa jedną z najlepszych inwestycji w dom lub mieszkanie. Firma Romax Piła oferuje doskonałą obsługę klienta. Bezpłatnie odwiedzi Państwa projektant i wykonana kompleksową wycenę, a montażem okien zajmie się profesjonalna ekipa montażowa. Decydując się na zakup okien w naszej firmie  możecie Państwo liczyć na dogodny system ratalny. Jesteśmy do dyspozycji zarówno osób prywatnych jak i firm. Zamówimy dla Państwa dowolnie skonfigurowane okna pcv, dostarczymy je i zamontujemy według Państwa wymagań i przedstawionych wzorów.