KOMODY

W przedpokoju, sypialni, pokoju dziecięcym lub przedpokoju idealnie sprawdzają się meble na wymiar, takie jak chociażby komody dostępne w naszej ofercie. Meble mogą być wykonane w różnych rozmiarach jeśli chodzi o długość lub szerokość oraz w ponad 90 kolorach. Nasze komody wykonywane są  z płyty o grubości 28mm, dzięki czemu są trwałe i stabilne. Klient sam wybiera wszelkiego rodzaju akcesoria do komody ? nóżki, uchwyty czy prowadnice do szuflad.

Komoda jest meblem, który może składać się na przykład tylko z szuflad, drzwi przesuwanych lub otwieranych albo łączyć w sobie oba te warianty. Warto dobrać odpowiednie i wytrzymałe prowadnice w szufladach, gdyż komoda to bardzo często używany mebel. Aby uniknąć hałasu przy domykaniu szuflad, dobrym pomysłem jest zastosowanie prowadnic z pełnym lub niepełnym wysuwem wraz z hamulcem. Odpowiednio dobrana szafa i komoda potrafią stworzyć we wnętrzu zgrany i widowiskowy duet.

Porady
  • Dzięki możliwości zastosowania kombinacji różnych kolorów, faktur czy też różnorakich wypełnień frontów komody możliwe staje się wytworzenie niewielkiego dzieła sztuki meblarskiej.
  • Gdy komoda stanowi przewodni element w pomieszczeniu, ważne jest nadanie jej poprzez szkło (białe, kolorowe, piaskowane lub z grafiką) umieszczone we frontach delikatności oraz lekkości.
  • Dziś dominują niskie, modułowe meble, a więc często ustawiane w wielu kombinacjach komody stają się najważniejszym meblem w salonie. Należy wtedy dokładnie przemyśleć, jak zgrać ze sobą  faktury, kolor i materiał z jakiego komoda jest wykonana, gdyż jest to bardzo ważne.
  • Mebel stanie się bardziej wyrazisty i nabierze głębi dzięki wykorzystaniu elementów szklanych. Refleksy i oddziaływanie kolorem całkowicie zmienia styl mebla i to, jak widzi go otoczenie. Niespotykane oraz interesujące uchwyty stanowią prawdziwą ozdobę komody.

13 + 3 =

Romax punkt obsługi klienta
Romax

Firma Drutex jest wiodącym producentem okien zarówno w Polsce jak i Europie.Okna pcv firmy Drutex są znane zarówno ze swojej jakości jak i solidności wykonania. Tak zwany ciepły profil GL SYSTEM jest zaprojektowanym systemem okien pcv przez firmę DRUTEX S.A. dla klientów którzy stawiają na jakość ale przede wszystkim na estetykę i nowoczesność. Okna pcv firmy Drutex mają pięciokomorową budowę profilu w którym występuje odpowiednie uszczelnienie szyb a także ramy. Takie rozwiązanie daje w oknach pcv doskonałą izolację termiczną. Okna pcv oferowane przez tego producenta mają różne kształty, w tym także zaokrąglone linie profilu. Autorski system firmy Drutex GL System otwiera niesamowite możliwości kreowania klientom okien do każdego domu i mieszkania, tak aby były spełnione wszelkie wymagania techniczne ale przede wszystkim, żeby okna miały najmodniejsze walory estetyczne.
Okna pcv z profilami zaokrąglonymi są w tej chwili wpisane na najnowocześniejsze trendy stolarki okiennej w Europie. Firma Romax Piła oferując Państwu powyższe okna wie, że połączenie jakości, designu i atrakcyjnej ceny będzie stanowić dla Państwa ciekawą ofertę. Decydując się na zakup  okien w firmie Romax Piła możecie Państwo być pewni, że oferowane przez nas wyroby, są oknami najlepszych polskich firm, firm które swą jakością i atrakcyjną ceną podbiły nie tylko rynek w Polsce ale także i w Europie.
Oferując od wielu lat najlepsze okna pcv, przedstawiamy do Państwa dyspozycji zarówno nasze wieloletnie doświadczenie jak i najnowsze trendy technice i estetyce z branży nowoczesnych okien pcv. Mamy doświadczenie w wielu dziedzinach związanych z budową i wyposażeniem domów i mieszkań. Z ogromną przyjemnością pomożemy Państwu w umeblowaniu mieszkania tak aby było zarówno funkcjonalne jak i przede wszystkim bardzo wygodne. Wiemy także jak bardzo szybko przybywa wszelkich rzeczy w naszych mieszkaniach dlatego doradzimy , zaprojektujemy i doradzimy jak wykonać meble aby pomieściły wszystkie niezbędne przedmioty w Państwa mieszkaniach. Poza oknami pcv oferujemy także szafy i meble do zabudowy. Chętnie zaskoczymy Państwa najnowszymi trendami w wyposażeniu wnętrz a także sprawimy, że wykonanie przez nas szafy czy okien, będzie dla Państwa jedną z najlepszych inwestycji w dom lub mieszkanie. Firma Romax Piła oferuje doskonałą obsługę klienta. Bezpłatnie odwiedzi Państwa projektant i wykonana kompleksową wycenę, a montażem okien zajmie się profesjonalna ekipa montażowa. Decydując się na zakup okien w naszej firmie  możecie Państwo liczyć na dogodny system ratalny. Jesteśmy do dyspozycji zarówno osób prywatnych jak i firm. Zamówimy dla Państwa dowolnie skonfigurowane okna pcv, dostarczymy je i zamontujemy według Państwa wymagań i przedstawionych wzorów.