STOLIKI KAWOWE

Meble te najczęściej znajdują swoje zastosowanie w salonie. Komandor swoim klientom oferuje stoliki o nowoczesnych, prostych kształtach. Zgodnie z życzeniem klientów wykonujemy meble  o różnej wysokości, wymiarach, kształtach a także odmiennych blatach ? zamontowanych na nogach lub w całości ze szkła. Wszystkie warianty można ze sobą łączyć i idealnie dopasować stolik do pomieszczenia, w którym ma się znajdować. Dodatkowo dostępnych jest ponad 90 kolorów płyt, z których mebel może być wykonany, więc możliwości w dopasowaniu stolika do salonu są praktycznie nieograniczone.

Ta szeroka gama kolorów i faktur oraz kombinacja wszystkich tych elementów sprawia, że klient może stworzyć stolik, który nie będzie nudny i będzie wyróżniał się w salonie. Solidny i designerski charakter meblowi nadać może wykonanie go z płyty komórkowej lub takiej o grubości 36 mm ? może to całkowicie odmienić kształt stolika.

Porady
  • Stolik kawowy można dopasować do wnętrza pomieszczenia. Może mieć on kształt litery C i stać na jednej ? centralnej ? nóżce lub czterech. Meble te są niewysokie, a ich blat najczęściej przyjmuje formę kwadratu, prostokąta lub owalną.
  • Nie warto kierować się aktualną modą, jeśli chodzi o wybór wysokości stolika. Lepiej jest go dopasować do własnych potrzeb i wygody, i wybrać na przykład taki mebel, który będzie wyższy niż siedzisko sofy.
  • Wykonane z połyskliwych płyt lub szkła niskie stoliki pasują do nowoczesnych i dużych wnętrz ? nadają one pomieszczeniom subtelności i świeżości. Stoliki z płyt przypominających swą fakturą drewno lepiej sprawdzają się w klasycznych wnętrzach.
  • Blat stolika może być wykonany zarówno z płyty lub bezpiecznego szkła, ale też być zestawieniem tych materiałów.
  • Pilot od telewizora, gazety czy książki można przechowywać na specjalnej półce, która znajduje się pod blatem stolika. Pozwala to mieć wszystkie potrzebne rzeczy pod ręką, a jednocześnie nie leżą one w przypadkowych miejscach na blacie i nie wprowadzają niepotrzebnie bałaganu na stoliku.

3 + 5 =

Romax punkt obsługi klienta
Romax

Firma Drutex jest wiodącym producentem okien zarówno w Polsce jak i Europie.Okna pcv firmy Drutex są znane zarówno ze swojej jakości jak i solidności wykonania. Tak zwany ciepły profil GL SYSTEM jest zaprojektowanym systemem okien pcv przez firmę DRUTEX S.A. dla klientów którzy stawiają na jakość ale przede wszystkim na estetykę i nowoczesność. Okna pcv firmy Drutex mają pięciokomorową budowę profilu w którym występuje odpowiednie uszczelnienie szyb a także ramy. Takie rozwiązanie daje w oknach pcv doskonałą izolację termiczną. Okna pcv oferowane przez tego producenta mają różne kształty, w tym także zaokrąglone linie profilu. Autorski system firmy Drutex GL System otwiera niesamowite możliwości kreowania klientom okien do każdego domu i mieszkania, tak aby były spełnione wszelkie wymagania techniczne ale przede wszystkim, żeby okna miały najmodniejsze walory estetyczne.
Okna pcv z profilami zaokrąglonymi są w tej chwili wpisane na najnowocześniejsze trendy stolarki okiennej w Europie. Firma Romax Piła oferując Państwu powyższe okna wie, że połączenie jakości, designu i atrakcyjnej ceny będzie stanowić dla Państwa ciekawą ofertę. Decydując się na zakup  okien w firmie Romax Piła możecie Państwo być pewni, że oferowane przez nas wyroby, są oknami najlepszych polskich firm, firm które swą jakością i atrakcyjną ceną podbiły nie tylko rynek w Polsce ale także i w Europie.
Oferując od wielu lat najlepsze okna pcv, przedstawiamy do Państwa dyspozycji zarówno nasze wieloletnie doświadczenie jak i najnowsze trendy technice i estetyce z branży nowoczesnych okien pcv. Mamy doświadczenie w wielu dziedzinach związanych z budową i wyposażeniem domów i mieszkań. Z ogromną przyjemnością pomożemy Państwu w umeblowaniu mieszkania tak aby było zarówno funkcjonalne jak i przede wszystkim bardzo wygodne. Wiemy także jak bardzo szybko przybywa wszelkich rzeczy w naszych mieszkaniach dlatego doradzimy , zaprojektujemy i doradzimy jak wykonać meble aby pomieściły wszystkie niezbędne przedmioty w Państwa mieszkaniach. Poza oknami pcv oferujemy także szafy i meble do zabudowy. Chętnie zaskoczymy Państwa najnowszymi trendami w wyposażeniu wnętrz a także sprawimy, że wykonanie przez nas szafy czy okien, będzie dla Państwa jedną z najlepszych inwestycji w dom lub mieszkanie. Firma Romax Piła oferuje doskonałą obsługę klienta. Bezpłatnie odwiedzi Państwa projektant i wykonana kompleksową wycenę, a montażem okien zajmie się profesjonalna ekipa montażowa. Decydując się na zakup okien w naszej firmie  możecie Państwo liczyć na dogodny system ratalny. Jesteśmy do dyspozycji zarówno osób prywatnych jak i firm. Zamówimy dla Państwa dowolnie skonfigurowane okna pcv, dostarczymy je i zamontujemy według Państwa wymagań i przedstawionych wzorów.