STOLIKI NOCNE

Dopełnieniem oferty łóżek są szafki i stoliki nocne, które są wytwarzane ze szkła i płyt występujących w wielu kolorach.  Klient ma też pełną dowolność w wyborze rodzaju szafki, uchwytów oraz nóżek. Szafki nocne z naszej oferty można łączyć z różnymi modelami łóżek. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby meble te nie tylko spełniały swoje podstawowe funkcje, ale też przystrajały sypialnie i zgrywały się z innymi elementami otoczenia danego pokoju.

Porady
  • Stoliki nocne są niezależnymi meblami stawianymi tuż przy jednym i drugim boku łóżka. Ich kolor jest często dopasowany do innych mebli znajdujących się w sypialni.
  • W przypadku braku miejsca w sypialni lepiej postawić jeden, ale za to wyróżniający się stolik nocny przy jednym z boków łóżka. Nie warto na siłę meblować małego pomieszczenia.
  • Istotne jest dopasowanie wysokości stolika do łóżka, przy którym ten mebel stoi. Zazwyczaj na stolikach nocnych trzymamy rzeczy, które są nam w ciągu nocy potrzebne (budzik, lampka), albo te które lubimy mieć pod ręką (książka, zdjęcie, szklanka wody).
  • W małych sypialniach ciekawym rozwiązaniem jest zrezygnowanie z klasycznego stolika nocnego, na rzecz szerokiej półki, która jest umieszczona w zagłówku łóżka. Taka półka montowana jest na całej jego szerokości. Takie rozwiązania optycznie wydłuża pomieszczenie.
  • Do stolika nocnego można zamontować szuflady, zamykane drzwiczki albo zostawić otwarte półki. Wygląd mebla warto dopasować do indywidualnych potrzebo i otoczenia. Drobne rzeczy, takie jak chusteczki czy różne kosmetyki, których nie chcemy zbytnio eksponować można przechowywać w zamykanych szafkach lub szufladach, jednocześnie chroniąc je przed kurzem.

12 + 2 =

Romax punkt obsługi klienta
Romax

Firma Drutex jest wiodącym producentem okien zarówno w Polsce jak i Europie.Okna pcv firmy Drutex są znane zarówno ze swojej jakości jak i solidności wykonania. Tak zwany ciepły profil GL SYSTEM jest zaprojektowanym systemem okien pcv przez firmę DRUTEX S.A. dla klientów którzy stawiają na jakość ale przede wszystkim na estetykę i nowoczesność. Okna pcv firmy Drutex mają pięciokomorową budowę profilu w którym występuje odpowiednie uszczelnienie szyb a także ramy. Takie rozwiązanie daje w oknach pcv doskonałą izolację termiczną. Okna pcv oferowane przez tego producenta mają różne kształty, w tym także zaokrąglone linie profilu. Autorski system firmy Drutex GL System otwiera niesamowite możliwości kreowania klientom okien do każdego domu i mieszkania, tak aby były spełnione wszelkie wymagania techniczne ale przede wszystkim, żeby okna miały najmodniejsze walory estetyczne.
Okna pcv z profilami zaokrąglonymi są w tej chwili wpisane na najnowocześniejsze trendy stolarki okiennej w Europie. Firma Romax Piła oferując Państwu powyższe okna wie, że połączenie jakości, designu i atrakcyjnej ceny będzie stanowić dla Państwa ciekawą ofertę. Decydując się na zakup  okien w firmie Romax Piła możecie Państwo być pewni, że oferowane przez nas wyroby, są oknami najlepszych polskich firm, firm które swą jakością i atrakcyjną ceną podbiły nie tylko rynek w Polsce ale także i w Europie.
Oferując od wielu lat najlepsze okna pcv, przedstawiamy do Państwa dyspozycji zarówno nasze wieloletnie doświadczenie jak i najnowsze trendy technice i estetyce z branży nowoczesnych okien pcv. Mamy doświadczenie w wielu dziedzinach związanych z budową i wyposażeniem domów i mieszkań. Z ogromną przyjemnością pomożemy Państwu w umeblowaniu mieszkania tak aby było zarówno funkcjonalne jak i przede wszystkim bardzo wygodne. Wiemy także jak bardzo szybko przybywa wszelkich rzeczy w naszych mieszkaniach dlatego doradzimy , zaprojektujemy i doradzimy jak wykonać meble aby pomieściły wszystkie niezbędne przedmioty w Państwa mieszkaniach. Poza oknami pcv oferujemy także szafy i meble do zabudowy. Chętnie zaskoczymy Państwa najnowszymi trendami w wyposażeniu wnętrz a także sprawimy, że wykonanie przez nas szafy czy okien, będzie dla Państwa jedną z najlepszych inwestycji w dom lub mieszkanie. Firma Romax Piła oferuje doskonałą obsługę klienta. Bezpłatnie odwiedzi Państwa projektant i wykonana kompleksową wycenę, a montażem okien zajmie się profesjonalna ekipa montażowa. Decydując się na zakup okien w naszej firmie  możecie Państwo liczyć na dogodny system ratalny. Jesteśmy do dyspozycji zarówno osób prywatnych jak i firm. Zamówimy dla Państwa dowolnie skonfigurowane okna pcv, dostarczymy je i zamontujemy według Państwa wymagań i przedstawionych wzorów.