SZAFKI RTV

Niskie i długie meble, wykonane z grubej płyty są częstym elementem wystroju salonu. Szafki w naszej ofercie są wykonywane w wielu rozmiarach i montowane są do nich opcjonalnie szuflady, nóżki i drzwiczki, co sprawia, że szafka RTV staje się ciekawie wyglądającym meblem użytkowym. Meble RTV pozwalają na stworzenie ciekawej kombinacji półek, regalików i komód idealnie do siebie dopasowanych.

Porady
  • Przy projektowaniu biblioteczki lub regałów na książki należy uwzględnić wysokość między półkami. Albumy ze zdjęciami mieszczą się w przestrzeni ok. 36 cm, encyklopedie i słowniki w ok. 30 cm, a pozostałe książki w mniej więcej 23 cm.
  • Półki bez dodatkowych  wsporników nie powinny być zbyt długie, ze względu na ciężar, jaki mogą wywierać na nie książki. Płyta, z jakiej wykonane są półki jest wytrzymała, ale by uniknąć wygięcia lepiej zastosować płytę o grubości 28 mm.
  • Głębokość witryny czy biblioteczki może być różna, wszystko zależy od przeznaczenia. Mebel, w którym będziemy trzymać książki powinien mieć głębokość ok 30 cm ? wtedy zmieszczą się w nim większe albumy. Standardowych rozmiarów książki zajmują ok. 25 cm. Warto przejrzeć swoją kolekcje książek, zanim zakupimy regał lub biblioteczkę.
  • Zamykane szklanym frontem witryny to popularny mebel zaraz obok biblioteczki. W takich witrynach przechowuje się bardzo często przedmioty, które mają dla nas duże znaczenie i dodają atrakcyjności pomieszczeniu, w którym się znajdują. Szkło, prócz chronienia przed kurzem i eksponowania ustawionych na meblu rzeczy, czyni go wizualnie lekkim.
  • Punktowe podświetlenie regału lub biblioteczki uwydatnia kolor i fakturę mebli, dając ciekawy wizualnie efekt.
  • Dobrze rozplanowana biblioteczka przez optymalne połączenie regałów, szklanych półek i oświetlenia punktowego może ciekawie podzielić jej wnętrze na kilka sfer o różnym zastosowaniu.  Warto postarać się o to, by biblioteczka spełniała swoje funkcje, a jednocześnie była interesująca i atrakcyjna.

12 + 7 =

Romax punkt obsługi klienta
Romax

Firma Drutex jest wiodącym producentem okien zarówno w Polsce jak i Europie.Okna pcv firmy Drutex są znane zarówno ze swojej jakości jak i solidności wykonania. Tak zwany ciepły profil GL SYSTEM jest zaprojektowanym systemem okien pcv przez firmę DRUTEX S.A. dla klientów którzy stawiają na jakość ale przede wszystkim na estetykę i nowoczesność. Okna pcv firmy Drutex mają pięciokomorową budowę profilu w którym występuje odpowiednie uszczelnienie szyb a także ramy. Takie rozwiązanie daje w oknach pcv doskonałą izolację termiczną. Okna pcv oferowane przez tego producenta mają różne kształty, w tym także zaokrąglone linie profilu. Autorski system firmy Drutex GL System otwiera niesamowite możliwości kreowania klientom okien do każdego domu i mieszkania, tak aby były spełnione wszelkie wymagania techniczne ale przede wszystkim, żeby okna miały najmodniejsze walory estetyczne.
Okna pcv z profilami zaokrąglonymi są w tej chwili wpisane na najnowocześniejsze trendy stolarki okiennej w Europie. Firma Romax Piła oferując Państwu powyższe okna wie, że połączenie jakości, designu i atrakcyjnej ceny będzie stanowić dla Państwa ciekawą ofertę. Decydując się na zakup  okien w firmie Romax Piła możecie Państwo być pewni, że oferowane przez nas wyroby, są oknami najlepszych polskich firm, firm które swą jakością i atrakcyjną ceną podbiły nie tylko rynek w Polsce ale także i w Europie.
Oferując od wielu lat najlepsze okna pcv, przedstawiamy do Państwa dyspozycji zarówno nasze wieloletnie doświadczenie jak i najnowsze trendy technice i estetyce z branży nowoczesnych okien pcv. Mamy doświadczenie w wielu dziedzinach związanych z budową i wyposażeniem domów i mieszkań. Z ogromną przyjemnością pomożemy Państwu w umeblowaniu mieszkania tak aby było zarówno funkcjonalne jak i przede wszystkim bardzo wygodne. Wiemy także jak bardzo szybko przybywa wszelkich rzeczy w naszych mieszkaniach dlatego doradzimy , zaprojektujemy i doradzimy jak wykonać meble aby pomieściły wszystkie niezbędne przedmioty w Państwa mieszkaniach. Poza oknami pcv oferujemy także szafy i meble do zabudowy. Chętnie zaskoczymy Państwa najnowszymi trendami w wyposażeniu wnętrz a także sprawimy, że wykonanie przez nas szafy czy okien, będzie dla Państwa jedną z najlepszych inwestycji w dom lub mieszkanie. Firma Romax Piła oferuje doskonałą obsługę klienta. Bezpłatnie odwiedzi Państwa projektant i wykonana kompleksową wycenę, a montażem okien zajmie się profesjonalna ekipa montażowa. Decydując się na zakup okien w naszej firmie  możecie Państwo liczyć na dogodny system ratalny. Jesteśmy do dyspozycji zarówno osób prywatnych jak i firm. Zamówimy dla Państwa dowolnie skonfigurowane okna pcv, dostarczymy je i zamontujemy według Państwa wymagań i przedstawionych wzorów.