KUCHNIA

W wielu mieszkaniach czy domach, kuchnia jest  pomieszczeniem, które stanowi ich serce.  Zatem jej zaprojektowanie i urządzenie jest najważniejsze dla tych, którzy uwielbiają w niej przebywać, przyrządzając potrawy, i tych, którzy jedynie lubią tam jeść. Komandor oferuje systemy drzwi przesuwnych i uchylnych, które idealnie  mogą być wykorzystane w drzwiczkach mebli kuchennych. Ogromna dowolność  w wyborze wypełnienia tych drzwiczek i frontów kuchennych sprawia,  że mogą one stanowić stylistyczną i klimatyczną jedność np.  z przylegającą do kuchni jadalnią. Co więcej proponowane drzwi przejściowe pojedyncze lub podwójne, w szybki i efektowny sposób uproszczą podział  części roboczej pomieszczenia od części jadalnej. Ogromny  wybór płyt, blatów i akcesoriów decyduje, o tym że meble kuchenne na wymiar, są bardzo praktyczne, dobrane w sam raz do wymagań, marzeń i środków finansowych naszych klientów.

Porady

  • Meble kuchenne mogą zostać ustawione na kilka sposobów np. układ szafek przyjmie kształt litery U, L. Popularna jest również zabudowa jednorzędowa (wszystkie szafki na jednej ścianie) oraz dwurzędowa (szafki ma przeciwległych ścianach). Klienci decydują się również na tzw. „wyspę”, czyli zabudowa ustawiona w centralnym punkcie kuchni.
  • W dobrze zorganizowanej kuchni można wyszczególnić podział na 5 stref: przechowywanie żywności, przygotowywanie posiłków, przechowywanie sprzętów kuchennych, przechowywanie środków czystości i odpadków, przechowywanie sztućców i zastawy.
  • Istotą kuchni jest jej ergonomia, która pozwala efektywnie spędzać czas na  przygotowywaniu posiłków, pozwala na wyznaczenie miejsca na gromadzenie produktów oraz sprzętu AGD i zastawy. Stąd też obmyślając układ mebli w kuchni trzeba szczególnie planować każdą wolną przestrzeń oraz możliwości jakie dają dodatki do mebli kuchennych m.in.: wyposażenie szafek, szuflad czy różnego rodzaju organizery itp

10 + 10 =

Romax punkt obsługi klienta
Romax

Firma Drutex jest wiodącym producentem okien zarówno w Polsce jak i Europie.Okna pcv firmy Drutex są znane zarówno ze swojej jakości jak i solidności wykonania. Tak zwany ciepły profil GL SYSTEM jest zaprojektowanym systemem okien pcv przez firmę DRUTEX S.A. dla klientów którzy stawiają na jakość ale przede wszystkim na estetykę i nowoczesność. Okna pcv firmy Drutex mają pięciokomorową budowę profilu w którym występuje odpowiednie uszczelnienie szyb a także ramy. Takie rozwiązanie daje w oknach pcv doskonałą izolację termiczną. Okna pcv oferowane przez tego producenta mają różne kształty, w tym także zaokrąglone linie profilu. Autorski system firmy Drutex GL System otwiera niesamowite możliwości kreowania klientom okien do każdego domu i mieszkania, tak aby były spełnione wszelkie wymagania techniczne ale przede wszystkim, żeby okna miały najmodniejsze walory estetyczne.
Okna pcv z profilami zaokrąglonymi są w tej chwili wpisane na najnowocześniejsze trendy stolarki okiennej w Europie. Firma Romax Piła oferując Państwu powyższe okna wie, że połączenie jakości, designu i atrakcyjnej ceny będzie stanowić dla Państwa ciekawą ofertę. Decydując się na zakup  okien w firmie Romax Piła możecie Państwo być pewni, że oferowane przez nas wyroby, są oknami najlepszych polskich firm, firm które swą jakością i atrakcyjną ceną podbiły nie tylko rynek w Polsce ale także i w Europie.
Oferując od wielu lat najlepsze okna pcv, przedstawiamy do Państwa dyspozycji zarówno nasze wieloletnie doświadczenie jak i najnowsze trendy technice i estetyce z branży nowoczesnych okien pcv. Mamy doświadczenie w wielu dziedzinach związanych z budową i wyposażeniem domów i mieszkań. Z ogromną przyjemnością pomożemy Państwu w umeblowaniu mieszkania tak aby było zarówno funkcjonalne jak i przede wszystkim bardzo wygodne. Wiemy także jak bardzo szybko przybywa wszelkich rzeczy w naszych mieszkaniach dlatego doradzimy , zaprojektujemy i doradzimy jak wykonać meble aby pomieściły wszystkie niezbędne przedmioty w Państwa mieszkaniach. Poza oknami pcv oferujemy także szafy i meble do zabudowy. Chętnie zaskoczymy Państwa najnowszymi trendami w wyposażeniu wnętrz a także sprawimy, że wykonanie przez nas szafy czy okien, będzie dla Państwa jedną z najlepszych inwestycji w dom lub mieszkanie. Firma Romax Piła oferuje doskonałą obsługę klienta. Bezpłatnie odwiedzi Państwa projektant i wykonana kompleksową wycenę, a montażem okien zajmie się profesjonalna ekipa montażowa. Decydując się na zakup okien w naszej firmie  możecie Państwo liczyć na dogodny system ratalny. Jesteśmy do dyspozycji zarówno osób prywatnych jak i firm. Zamówimy dla Państwa dowolnie skonfigurowane okna pcv, dostarczymy je i zamontujemy według Państwa wymagań i przedstawionych wzorów.