PODDASZE

Pokoje na poddaszu to różnego typu skosy, które stanowią nie lada wyzwanie podczas próby projektowania i zagospodarowania wolnej przestrzeni. Identycznie ma się sprawa z wnękami pod schodami. Oferujemy zatem Państwu systemy, które uproszczą projektowanie tych niestandardowych przestrzeni, poprzez montaż szafy z drzwiami przesuwnymi pod skosem. W takich sytuacjach zazwyczaj mało komfortowe miejsce, z systemem półek i półeczek oraz różnego rodzaju wolnymi miejscami w błyskawiczny i pomysłowy sposób możemy zamknąć za drzwiami i w pełnym wymiarze wykorzystać dostępne miejsca nawet w najmniejszym pomieszczeniu.

Na poddaszu możemy zaaranżować garderobę i to nie tylko  klasyczną stworzoną  z płyty, ale także  w systemie kolumnowym czy rurowym. Profile nośne tych systemów można docinania na dowolny wymiar, a system kolumnowy ponadto montowany jest zarówno do ściany jak i do sufitu, co sprawia, że jest on jeszcze bardziej funkcjonalny.

Porady

  • Nie staraj się projektować poddasza bez przekonania, to pomieszczenie musi łapać oddech i mieć swój klimat.
  • Poddasze może świetnie sprawdzić się jako pokój telewizyjny, sypialnia, garderoba lub czytelnia. Warto przemyśleć jakie będzie jego idealne przeznaczenie i jak dobrze wykorzystać to pomieszczenie.
  • Wystrój poddasza może się różnić od reszty pomieszczeń w domu. To szansa na wypróbowanie nowych pomysłów, zarówno kolorystycznych jak i stylistycznych.
  • Idealnie na poddaszu zdają egzamin różnego typu kombinacje półek, które można montować pod każdym skosem maksymalnie wykorzystując przestrzeń.

13 + 4 =

Romax punkt obsługi klienta
Romax

Firma Drutex jest wiodącym producentem okien zarówno w Polsce jak i Europie.Okna pcv firmy Drutex są znane zarówno ze swojej jakości jak i solidności wykonania. Tak zwany ciepły profil GL SYSTEM jest zaprojektowanym systemem okien pcv przez firmę DRUTEX S.A. dla klientów którzy stawiają na jakość ale przede wszystkim na estetykę i nowoczesność. Okna pcv firmy Drutex mają pięciokomorową budowę profilu w którym występuje odpowiednie uszczelnienie szyb a także ramy. Takie rozwiązanie daje w oknach pcv doskonałą izolację termiczną. Okna pcv oferowane przez tego producenta mają różne kształty, w tym także zaokrąglone linie profilu. Autorski system firmy Drutex GL System otwiera niesamowite możliwości kreowania klientom okien do każdego domu i mieszkania, tak aby były spełnione wszelkie wymagania techniczne ale przede wszystkim, żeby okna miały najmodniejsze walory estetyczne.
Okna pcv z profilami zaokrąglonymi są w tej chwili wpisane na najnowocześniejsze trendy stolarki okiennej w Europie. Firma Romax Piła oferując Państwu powyższe okna wie, że połączenie jakości, designu i atrakcyjnej ceny będzie stanowić dla Państwa ciekawą ofertę. Decydując się na zakup  okien w firmie Romax Piła możecie Państwo być pewni, że oferowane przez nas wyroby, są oknami najlepszych polskich firm, firm które swą jakością i atrakcyjną ceną podbiły nie tylko rynek w Polsce ale także i w Europie.
Oferując od wielu lat najlepsze okna pcv, przedstawiamy do Państwa dyspozycji zarówno nasze wieloletnie doświadczenie jak i najnowsze trendy technice i estetyce z branży nowoczesnych okien pcv. Mamy doświadczenie w wielu dziedzinach związanych z budową i wyposażeniem domów i mieszkań. Z ogromną przyjemnością pomożemy Państwu w umeblowaniu mieszkania tak aby było zarówno funkcjonalne jak i przede wszystkim bardzo wygodne. Wiemy także jak bardzo szybko przybywa wszelkich rzeczy w naszych mieszkaniach dlatego doradzimy , zaprojektujemy i doradzimy jak wykonać meble aby pomieściły wszystkie niezbędne przedmioty w Państwa mieszkaniach. Poza oknami pcv oferujemy także szafy i meble do zabudowy. Chętnie zaskoczymy Państwa najnowszymi trendami w wyposażeniu wnętrz a także sprawimy, że wykonanie przez nas szafy czy okien, będzie dla Państwa jedną z najlepszych inwestycji w dom lub mieszkanie. Firma Romax Piła oferuje doskonałą obsługę klienta. Bezpłatnie odwiedzi Państwa projektant i wykonana kompleksową wycenę, a montażem okien zajmie się profesjonalna ekipa montażowa. Decydując się na zakup okien w naszej firmie  możecie Państwo liczyć na dogodny system ratalny. Jesteśmy do dyspozycji zarówno osób prywatnych jak i firm. Zamówimy dla Państwa dowolnie skonfigurowane okna pcv, dostarczymy je i zamontujemy według Państwa wymagań i przedstawionych wzorów.