PRZEDPOKÓJ

Zastosowanie drzwi przesuwnych zdaje sprawdzian w wyjątkowo w wąskich przedpokojach lub korytarzach oraz wszędzie tam, gdzie brakuje przestrzeni na standardowe drzwi otwierane. Dzięki zabudowom z drzwiami przesuwnymi, możemy stworzyć dodatkowe miejsce na ubrania wierzchnie i obuwie.

Ponadto poprzez system pawlaczy istnieje możliwość zabudować przestrzeń na całej jej wysokości od podłogi do sufitu, nie tracąc nic z identycznego stylu wnętrza.

Osobom, które nie odpowiadają drzwi przesuwne, ale nie posiadają zbyt dużej powierzchni a niezbędny jest im szybki i nieskomplikowany dostęp do wnętrza szafy, oferujemy system drzwi łamanych lub łamano – przesuwnych.

To świetne rozwiązanie daje szanse dojścia do całej szafy i całkowitą swobodę aranżacji wnętrza, pod kątem montażu elementów wysuwanych takich jak kosze czy szuflady.

W przedpokojach, gdzie jest więcej miejsca proponujemy zamontować szafę na dowolny wymiar, w opcjonalnym układzie, z podziałem na część garderobianą i gospodarczą. Dopełnieniem urządzonego przedpokoju, mogą być proponowane przez nas komody lub moduły stworzone w systemie kolumnowym.

Jeżeli w przedpokoju mamy niewielką wnękę, w której nuda się zamontować drzwi przesuwnych lub łamanych, zaoferować możemy drzwi z jednym skrzydłem w systemie uchy. Stworzymy wtedy efekt słupka, gdzie będziemy mogli przechowywać buty lub pudła z rzeczami różne pory roku jak czapki, szaliki itp.

Zazwyczaj  w przedpokojach występują nietypowe wnęki, które można wykorzystać jako podręczną mini garderobę. W takim przypadku należy rozdzielić przestrzenie drzwiami pojedynczymi podwieszanymi bez widocznego toru dolnego lub po prostu drzwiami przejściowymi w identycznej formie jak reszta mebli znajdujących się w przedpokoju.

W przedpokoju, w którym znajduje się wnęka skośna pod schodami, którą mamy życzenie schować, idealną propozycją jest system drzwi skośnych, który w interesujący sposób daję możliwość stworzenia najbardziej nawet nieszablonowego przedpokoju a tym samym pozostawić kompletne  wnętrze w jednolitej stylistyce.

Porady

  • Odpowiednio do rozmiaru pomieszczenia i jego oświetlenia trzeba dobrać odpowiedni rodzaj materiałów, z których będzie wykonana szafa. Przedpokoje małe i długie najkorzystniej wyglądają  z zabudowami z lustrzanymi frontami lub choćby z jednymi drzwiami lustrem. Zazwyczaj montowane są te w kolorze srebrnym, czyli naturalnym. Lustro srebrne optycznie powiększa i oświetla przedpokój, przy czym  z powodzeniem można się w nim za każdym razem  przeglądać, gdyż nie ma tendencji do zniekształcania kolorów. Takie rozwiązanie pozwala nam w inny sposób zaaranżować pozostałe ściany w przedpokoju, wieszając na nich chociażby obrazy.
  • Idealnym rozwiązaniem w bardzo wąskich przedpokoi jest wmontowanie w drzwiach szafy lacobelu lub szkła z grafiką, które z uwagi na tego rodzaju tworzywo nadaje przymioty zbliżone do form  lustra, które oświetlają i optycznie powiększają wnętrza z tym, że mają one charakter raczej dekoracyjny, aniżeli funkcjonalny. Wykorzystanie właściwej grafiki na szkle nada pomieszczeniu ciekawego wyglądu i będzie stanowić intrygujący akcent wprowadzający do dalszej części mieszkania.
  • Tym, którzy preferują rozwiązania o charakterze bardziej standardowym, polecamy drzwi z płyty, bambusa lub rattanu, w jasnych wybarwieniach. W przypadku, gdy przedpokój jest mały i pragniemy optycznie go powiększyć, świetnym rozwiązaniem jest tak zaplanować drzwi szafy, by występowały w nich komponenty poziome np. jeden lub dwa pasy przez całą długość drzwi. Takie połączenie  pozwoli uniknąć monotonii nie tylko frontu, ale także całego przedpokoju.
  • Regały w systemie kolumnowym znajdą zastosowanie w małych, jak i w większych przedpokojach oddzielając strefę tzw. ?szybką? na codzienną odzież wierzchnią dla nas i naszych gości, od strefy „ogólnej” do przechowywania reszty odzieży i obuwia.

5 + 2 =

Romax punkt obsługi klienta
Romax

Firma Drutex jest wiodącym producentem okien zarówno w Polsce jak i Europie.Okna pcv firmy Drutex są znane zarówno ze swojej jakości jak i solidności wykonania. Tak zwany ciepły profil GL SYSTEM jest zaprojektowanym systemem okien pcv przez firmę DRUTEX S.A. dla klientów którzy stawiają na jakość ale przede wszystkim na estetykę i nowoczesność. Okna pcv firmy Drutex mają pięciokomorową budowę profilu w którym występuje odpowiednie uszczelnienie szyb a także ramy. Takie rozwiązanie daje w oknach pcv doskonałą izolację termiczną. Okna pcv oferowane przez tego producenta mają różne kształty, w tym także zaokrąglone linie profilu. Autorski system firmy Drutex GL System otwiera niesamowite możliwości kreowania klientom okien do każdego domu i mieszkania, tak aby były spełnione wszelkie wymagania techniczne ale przede wszystkim, żeby okna miały najmodniejsze walory estetyczne.
Okna pcv z profilami zaokrąglonymi są w tej chwili wpisane na najnowocześniejsze trendy stolarki okiennej w Europie. Firma Romax Piła oferując Państwu powyższe okna wie, że połączenie jakości, designu i atrakcyjnej ceny będzie stanowić dla Państwa ciekawą ofertę. Decydując się na zakup  okien w firmie Romax Piła możecie Państwo być pewni, że oferowane przez nas wyroby, są oknami najlepszych polskich firm, firm które swą jakością i atrakcyjną ceną podbiły nie tylko rynek w Polsce ale także i w Europie.
Oferując od wielu lat najlepsze okna pcv, przedstawiamy do Państwa dyspozycji zarówno nasze wieloletnie doświadczenie jak i najnowsze trendy technice i estetyce z branży nowoczesnych okien pcv. Mamy doświadczenie w wielu dziedzinach związanych z budową i wyposażeniem domów i mieszkań. Z ogromną przyjemnością pomożemy Państwu w umeblowaniu mieszkania tak aby było zarówno funkcjonalne jak i przede wszystkim bardzo wygodne. Wiemy także jak bardzo szybko przybywa wszelkich rzeczy w naszych mieszkaniach dlatego doradzimy , zaprojektujemy i doradzimy jak wykonać meble aby pomieściły wszystkie niezbędne przedmioty w Państwa mieszkaniach. Poza oknami pcv oferujemy także szafy i meble do zabudowy. Chętnie zaskoczymy Państwa najnowszymi trendami w wyposażeniu wnętrz a także sprawimy, że wykonanie przez nas szafy czy okien, będzie dla Państwa jedną z najlepszych inwestycji w dom lub mieszkanie. Firma Romax Piła oferuje doskonałą obsługę klienta. Bezpłatnie odwiedzi Państwa projektant i wykonana kompleksową wycenę, a montażem okien zajmie się profesjonalna ekipa montażowa. Decydując się na zakup okien w naszej firmie  możecie Państwo liczyć na dogodny system ratalny. Jesteśmy do dyspozycji zarówno osób prywatnych jak i firm. Zamówimy dla Państwa dowolnie skonfigurowane okna pcv, dostarczymy je i zamontujemy według Państwa wymagań i przedstawionych wzorów.