SALON

Od pomysłowości domowników zależy to, jaki charakter będzie miał salon oraz w jakie meble w nim się znajdą. Można postawić tutaj szafę, komody, witryny, szafkę RTV i stolik kawowy. Zabudowa z bardzo interesującym frontem pozwala nadać swoistego charakteru temu pomieszczeniu. Uzupełnieniem szafy może być dopasowana do jej kolorystyki i stylistyki komoda, szafka TV i stolik. Szafa w salonie nie musi zajmować całej powierzchni ściany. Propozycją jej rozszerzenia bądź dopełnienia jest system regałów lub półek.

Tym, którzy w swoich pomysłach pomijają w salonie miejsce na szafę, proponujemy regały wykonane w systemie kolumnowym. Ażurowa budowa systemu kolumnowego oraz możliwość montażu profili nośnych od podłogi do sufitu pozwoli nam na stworzenie ścianki pełniącej rolę przepierzenia między dwoma pomieszczeniami o odmiennych funkcjach. Dodatkową zaletą tego systemu, jest opcja zamontowania w nim półek nie tylko z płyty, ale także ze szkła, co zwiększa jego walory estetyczne.

Ścianki działowe pomiędzy pomieszczeniami mogą tworzyć drzwi podwieszane pojedyncze lub podwójne – jeśli życzymy sobie by jedna i druga strona drzwi miały różnorodne wypełnienie i jednocześnie przekazywały styl wnętrza, do którego są przeznaczone. Niewątpliwą korzyścią tego systemu jest brak toru dolnego na podłodze dzielonych pomieszczeń.

W sytuacji, gdy zamontowanie drzwi podwieszanych jest niewykonalne, proponujemy montaż drzwi przejściowych w jednym z systemów aluminiowych, którego profil (ramka drzwi) z obu stron wygląda identycznie a wypełnieniem tych drzwi z pewnym sukcesem może być szkło mleczne, przeźroczyste lub płyta, czyli materiały tzw. dwustronne. Warto jednak podkreślić, że przy montażu drzwi przejściowych będzie widoczny na podłodze tor dolny.

Ścianki działowe pomiędzy pomieszczeniami mogą tworzyć drzwi podwieszane pojedyncze lub podwójne – jeśli życzymy sobie by jedna i druga strona drzwi miały różnorodne wypełnienie i jednocześnie przekazywały styl wnętrza, do którego są przeznaczone. Niewątpliwą korzyścią  tego systemu jest brak toru dolnego na podłodze dzielonych pomieszczeń.

W sytuacji, gdy  zamontowanie drzwi podwieszanych jest niewykonalne, proponujemy montaż drzwi przejściowych  w jednym z systemów aluminiowych, którego profil (ramka drzwi) z obu stron wygląda identycznie a wypełnieniem tych drzwi z pewnym sukcesem może być szkło mleczne, przeźroczyste lub płyta, czyli materiały tzw. dwustronne. Warto jednak podkreślić, że przy montażu drzwi przejściowych będzie widoczny na podłodze tor dolny.

Porady

  • Salonem może być pokój, w którym toczy się codzienne życie lub jeden z tych pokoi, który jest największy. Najmniejsze znaczenie ma fakt, czy salon ma 10 czy 50 metrów, gdy pomysł na jego aranżacje z poczuciem piękna i stylu jest najistotniejszy. Salon to miejsce, będące wizytówką domowników, mówiące wiele o ich stylu, charakterze i atmosferze w całym domu. Salon, to miejsce gdzie spędzamy chwile z bliskimi, spotykamy się ze znajomymi, relaksujemy przy dźwiękach muzyki lub oglądamy telewizję. Z tego względu każdy mebel wyposażeniem salonu jest niezwykle istotny i to zarówno pod względem designu jak i koloru.
  • W salonach zazwyczaj stawia się szafy z drzwiami przesuwnymi z lacobelu, matelacu lub szkła z grafiką czy piaskowanym wzorem. Atutem szkła w salonie jest uzyskanie innowacyjnego i nowoczesnego wyglądu, a gra świateł i kolorów na szkle może zdumiewać kolorystyką za dnia i w nocy.
  • Dość ciekawym rozwiązaniem aranżacyjnym jest zastosowanie we frontach szaf płyt o głębokich strukturach i artystycznym usłojeniu w połączeniu ze szkłem. Gładka powierzchnia w interesujący sposób uwydatnia i wyodrębnia konstrukcję płyty. Dla osób bardziej zdecydowanych, lubiących nietypowe rozwiązania i industrialny klimat wnętrz ciekawym rozwiązaniem jest zestawienie w drzwiach szkła z płytą przypominającą beton.

9 + 11 =

Romax punkt obsługi klienta
Romax

Firma Drutex jest wiodącym producentem okien zarówno w Polsce jak i Europie.Okna pcv firmy Drutex są znane zarówno ze swojej jakości jak i solidności wykonania. Tak zwany ciepły profil GL SYSTEM jest zaprojektowanym systemem okien pcv przez firmę DRUTEX S.A. dla klientów którzy stawiają na jakość ale przede wszystkim na estetykę i nowoczesność. Okna pcv firmy Drutex mają pięciokomorową budowę profilu w którym występuje odpowiednie uszczelnienie szyb a także ramy. Takie rozwiązanie daje w oknach pcv doskonałą izolację termiczną. Okna pcv oferowane przez tego producenta mają różne kształty, w tym także zaokrąglone linie profilu. Autorski system firmy Drutex GL System otwiera niesamowite możliwości kreowania klientom okien do każdego domu i mieszkania, tak aby były spełnione wszelkie wymagania techniczne ale przede wszystkim, żeby okna miały najmodniejsze walory estetyczne.
Okna pcv z profilami zaokrąglonymi są w tej chwili wpisane na najnowocześniejsze trendy stolarki okiennej w Europie. Firma Romax Piła oferując Państwu powyższe okna wie, że połączenie jakości, designu i atrakcyjnej ceny będzie stanowić dla Państwa ciekawą ofertę. Decydując się na zakup  okien w firmie Romax Piła możecie Państwo być pewni, że oferowane przez nas wyroby, są oknami najlepszych polskich firm, firm które swą jakością i atrakcyjną ceną podbiły nie tylko rynek w Polsce ale także i w Europie.
Oferując od wielu lat najlepsze okna pcv, przedstawiamy do Państwa dyspozycji zarówno nasze wieloletnie doświadczenie jak i najnowsze trendy technice i estetyce z branży nowoczesnych okien pcv. Mamy doświadczenie w wielu dziedzinach związanych z budową i wyposażeniem domów i mieszkań. Z ogromną przyjemnością pomożemy Państwu w umeblowaniu mieszkania tak aby było zarówno funkcjonalne jak i przede wszystkim bardzo wygodne. Wiemy także jak bardzo szybko przybywa wszelkich rzeczy w naszych mieszkaniach dlatego doradzimy , zaprojektujemy i doradzimy jak wykonać meble aby pomieściły wszystkie niezbędne przedmioty w Państwa mieszkaniach. Poza oknami pcv oferujemy także szafy i meble do zabudowy. Chętnie zaskoczymy Państwa najnowszymi trendami w wyposażeniu wnętrz a także sprawimy, że wykonanie przez nas szafy czy okien, będzie dla Państwa jedną z najlepszych inwestycji w dom lub mieszkanie. Firma Romax Piła oferuje doskonałą obsługę klienta. Bezpłatnie odwiedzi Państwa projektant i wykonana kompleksową wycenę, a montażem okien zajmie się profesjonalna ekipa montażowa. Decydując się na zakup okien w naszej firmie  możecie Państwo liczyć na dogodny system ratalny. Jesteśmy do dyspozycji zarówno osób prywatnych jak i firm. Zamówimy dla Państwa dowolnie skonfigurowane okna pcv, dostarczymy je i zamontujemy według Państwa wymagań i przedstawionych wzorów.