SYPIALNIA

Oferta mebli do sypialni to nie tylko szaf z drzwiami przesuwnymi, ale również  jak łóżka, szafki nocne i komody. Tak ogromny wybór mebli, z pewnością usprawni organizację wystroju wnętrza bez potrzeby wizyty w kolejnych punktach handlowych i urządzania mieszkania na raty. Mając zamiar zaprojektowania sypialni na nowo, trzeba wziąć pod uwagę podstawową funkcję tego miejsca i pamiętać o jego kluczowej części, mianowicie o łóżku. Podstawowym atutem prezentowanych przez nas łóżek jest to, iż możemy je perfekcyjnie zestawić z szafą oraz innymi meblami pod względem koloru i designu.

Pomieszczenia przeznaczone na sypialnię zazwyczaj mają niewielki metraż. Z tego względu szafy z drzwiami przesuwnymi lub łamanymi to nadzwyczaj funkcjonalne rozwiązanie do małych pokoi. W tego typu sytuacjach, odległość pomiędzy szafą a łóżkiem nie musi być duża, a ponadto otwarcie drzwi szafy nie jest dla niej formą blokady. Jeśli w domu, w innym pokoju stoi już szafa, w której znajdują ubrania wierzchnie i codzienne, to wówczas w szafie sypialnianej możemy przechowywać rzeczy bieliźniane jak ręczniki, pościel, obrusy, pledy, koce lub bielizna osobista. Tym samym nie ma przymusu montowania w szafie drążków czy wieszaków na odzież i półek na obuwie. Musimy jedynie odpowiednio rozplanować umiejscowienie półek, szuflad i koszy.

W znacznie większych sypialniach proponujemy montaż drzwi przejściowych lub podwieszanych, aby móc w pokoju o dużym metrażu wyznaczyć część garderobianą i przeznaczoną do spania. Takie rozwiązanie jest niebywale funkcjonalne. Strefa za drzwiami garderoby, to przestrzeń przeznaczona na odzież i bieliznę przechowywanych dzięki systemowi wieszaków, półek, szuflad i drążków, a strefa z łóżkiem to miejsce do chwili wytchnienia.

Dodatek do szafy w naszej sypialni mogą stanowić komody występujące w różnorodnych wysokościach i szerokościach, z drzwiczkami przesuwnymi lub z szufladami. Dobór komody i jej wielkość uzależniony jest od wymogów przyszłych użytkowników, charakteru wnętrza, w którym będą się znajdowały i funkcji, jaką mają spełniać.

 

9 + 4 =

Romax punkt obsługi klienta
Romax

Firma Drutex jest wiodącym producentem okien zarówno w Polsce jak i Europie.Okna pcv firmy Drutex są znane zarówno ze swojej jakości jak i solidności wykonania. Tak zwany ciepły profil GL SYSTEM jest zaprojektowanym systemem okien pcv przez firmę DRUTEX S.A. dla klientów którzy stawiają na jakość ale przede wszystkim na estetykę i nowoczesność. Okna pcv firmy Drutex mają pięciokomorową budowę profilu w którym występuje odpowiednie uszczelnienie szyb a także ramy. Takie rozwiązanie daje w oknach pcv doskonałą izolację termiczną. Okna pcv oferowane przez tego producenta mają różne kształty, w tym także zaokrąglone linie profilu. Autorski system firmy Drutex GL System otwiera niesamowite możliwości kreowania klientom okien do każdego domu i mieszkania, tak aby były spełnione wszelkie wymagania techniczne ale przede wszystkim, żeby okna miały najmodniejsze walory estetyczne.
Okna pcv z profilami zaokrąglonymi są w tej chwili wpisane na najnowocześniejsze trendy stolarki okiennej w Europie. Firma Romax Piła oferując Państwu powyższe okna wie, że połączenie jakości, designu i atrakcyjnej ceny będzie stanowić dla Państwa ciekawą ofertę. Decydując się na zakup  okien w firmie Romax Piła możecie Państwo być pewni, że oferowane przez nas wyroby, są oknami najlepszych polskich firm, firm które swą jakością i atrakcyjną ceną podbiły nie tylko rynek w Polsce ale także i w Europie.
Oferując od wielu lat najlepsze okna pcv, przedstawiamy do Państwa dyspozycji zarówno nasze wieloletnie doświadczenie jak i najnowsze trendy technice i estetyce z branży nowoczesnych okien pcv. Mamy doświadczenie w wielu dziedzinach związanych z budową i wyposażeniem domów i mieszkań. Z ogromną przyjemnością pomożemy Państwu w umeblowaniu mieszkania tak aby było zarówno funkcjonalne jak i przede wszystkim bardzo wygodne. Wiemy także jak bardzo szybko przybywa wszelkich rzeczy w naszych mieszkaniach dlatego doradzimy , zaprojektujemy i doradzimy jak wykonać meble aby pomieściły wszystkie niezbędne przedmioty w Państwa mieszkaniach. Poza oknami pcv oferujemy także szafy i meble do zabudowy. Chętnie zaskoczymy Państwa najnowszymi trendami w wyposażeniu wnętrz a także sprawimy, że wykonanie przez nas szafy czy okien, będzie dla Państwa jedną z najlepszych inwestycji w dom lub mieszkanie. Firma Romax Piła oferuje doskonałą obsługę klienta. Bezpłatnie odwiedzi Państwa projektant i wykonana kompleksową wycenę, a montażem okien zajmie się profesjonalna ekipa montażowa. Decydując się na zakup okien w naszej firmie  możecie Państwo liczyć na dogodny system ratalny. Jesteśmy do dyspozycji zarówno osób prywatnych jak i firm. Zamówimy dla Państwa dowolnie skonfigurowane okna pcv, dostarczymy je i zamontujemy według Państwa wymagań i przedstawionych wzorów.