BIURKA

W naszej ofercie znajdują się zarówno biurka przestronne, lekkie i ażurowe, które jednak nadal pozostają użyteczne. Można je wykonać w ponad 90 kolorach, dostosować dla osób prawo i lewo ręcznych, dodać stylowe uchwyty, półki pod klawiaturę i szuflady ? dzięki temu można idealnie wpasować mebel do pomieszczenia. Biurko można też dokompletować do szafy z przesuwanymi drzwiami albo łóżka.

Wybierając odpowiedni wariant kolorów i układów możemy sprawić, że biurko będzie pasowało zarówno do pokoju roześmianego dziecka, zbuntowanego nastolatka lub poważnego biznesmena. Istotne jest to, aby mebel spełniał swoje funkcje, nie zajmował wiele miejsca i pasował do osoby, która będzie go używała.

Porady

  • Biurko nie stoi tylko w biurze, ale też w domu i może służyć do pracy lub zabawy. Ważne jest zatem to, aby miało ono odpowiednie wymiary i było wyposażone w takie elementy, które zapewnią jego wygodne użytkowanie.
  • Dla bezpieczeństwa małych dzieci lepiej nie stawiać w ich pokojach mebli z ostrymi krawędziami.
  • Biurko dla dziecka to nie tylko miejsce do odrabiania lekcji ? wybierając taki mebel spraw, by służyło ono także do zabawy i rozwijania umiejętności oraz talentów naszej pociechy.
  • Kształt biurka trzeba dopasować do pomieszczenia, jego wielkości. W małych pokojach, gdzie ważny jest każdy kawałek wolnej przestrzeni, można ustawić narożne biurko ? zajmuje ono mało miejsca, a jednocześnie blat jest spory. Biurko ma standardowo 72-75 cm wysokości, głębokość pod meblem to 60 cm i 70 cm szerokości.