PODDASZE

Pokoje na poddaszu to różnego typu skosy, które stanowią nie lada wyzwanie podczas próby projektowania i zagospodarowania wolnej przestrzeni. Identycznie ma się sprawa z wnękami pod schodami. Oferujemy zatem Państwu systemy, które uproszczą projektowanie tych niestandardowych przestrzeni, poprzez montaż szafy z drzwiami przesuwnymi pod skosem. W takich sytuacjach zazwyczaj mało komfortowe miejsce, z systemem półek i półeczek oraz różnego rodzaju wolnymi miejscami w błyskawiczny i pomysłowy sposób możemy zamknąć za drzwiami i w pełnym wymiarze wykorzystać dostępne miejsca nawet w najmniejszym pomieszczeniu.

Na poddaszu możemy zaaranżować garderobę i to nie tylko klasyczną stworzoną z płyty, ale także w systemie kolumnowym czy rurowym. Profile nośne tych systemów można docinania na dowolny wymiar, a system kolumnowy ponadto montowany jest zarówno do ściany jak i do sufitu, co sprawia, że jest on jeszcze bardziej funkcjonalny.

Porady

  • Nie staraj się projektować poddasza bez przekonania, to pomieszczenie musi łapać oddech i mieć swój klimat.
  • Poddasze może świetnie sprawdzić się jako pokój telewizyjny, sypialnia, garderoba lub czytelnia. Warto przemyśleć jakie będzie jego idealne przeznaczenie i jak dobrze wykorzystać to pomieszczenie.
  • Wystrój poddasza może się różnić od reszty pomieszczeń w domu. To szansa na wypróbowanie nowych pomysłów, zarówno kolorystycznych jak i stylistycznych.
  • Idealnie na poddaszu zdają egzamin różnego typu kombinacje półek, które można montować pod każdym skosem maksymalnie wykorzystując przestrzeń.