ŁÓŻKA

W ofercie dostępnych jest wiele modeli łóżek w kilkunastu kombinacjach oraz ponad 90 wersjach kolorystycznych, wraz z zagłówkami z ekoskóry, płyty, lacobelu oraz grafiką na szkle. Dostępne są meble zarówno dla jednej, jak i dwóch osób. Możliwe jest też dopasowanie do łóżek materacy ze stelażem oraz szafek nocnych.

Dostępne są modele o kształtach klasycznych, z lekko zaokrąglonymi krawędziami, jednak w ofercie występują też łóżka o nowoczesnym designie, tj. bryłach prostych, których zgodność z najnowszymi trendami uwydatni nie tylko sam mebel, ale również sypialnie lub pokój, w którym się je ustawi. Sprzątanie i usuwanie innych zabrudzeń spod łóżka nie będzie problemem dzięki nóżkom, które posiada większość naszych mebli.

Wykorzystanie kolekcji łóżek razem z zestawem szaf i komód pozwala na umeblowanie sypialni o miłym wnętrzu i kolorach. Model łóżka DOZEN został nagrodzony cenioną nagrodą Diament Meblarstwa 2011r, a nowatorski wygląd i równoważne proporcje mebli są wysoko oceniane przez naszych klientów.

Porady

  • Na prośbę klientów, oraz aby dopasować mebel do sypialni, łóżko można w całości wykonać z płyty, gdzie długie zagłowie może być wówczas wykorzystane jako szafka nocna lub pełnić rolę półki.
  • Skórzane zagłowia zostały wprowadzone do oferty po to, aby ocieplić kształt łóżka. Kolor ekoskóry wybiera sam klient i z pewnością taka opcja spodoba się wielu osobom ? zwłaszcza tym, którzy preferują przytulne wnętrza z odrobiną fantazji.
  • Łóżko należy ustawić w sypialni tak, by nie przeszkadzało nam w czasie chodzenia po pomieszczeniu. Idealne jest usytuowanie go przy ścianie prostopadłej lub równoległej od drzwi, jednak wszystko zależy od umiejscowienia innych mebli oraz układu sypialni.
  • Łóżko, czyli najważniejszy mebel w sypialni, nie powinno przytłaczać, a wręcz przeciwnie ? zachęcać do odpoczynku i zrelaksowania się na nim po ciężkim dniu pracy. Razem z dostępnymi w naszej ofercie szafami oraz komodami możliwe staje się umeblowanie sypialni nastrojowej i zrównoważonej ? w takim samym stylu i kolorze.
  • Elementy wykorzystywane w szafach ? lacobel i bezpieczne szkło ? stają się coraz bardziej popularne jako zagłówki łóżek. Szkło w zagłówku można ułożyć w kilku wariantach, a to daje możliwość realizacji ciekawych pomysłów. Szklane wstawki w łóżkach mają kilka zalet ? mebel staje się bardziej delikatny, optycznie lekki i oryginalny, a kolor szkła i refleksy świetlne tylko uwydatniają estetyczny wygląd łóżka.
  • Nie traktujmy sypialni po macoszemu ? to w końcu miejsce, gdzie każdego dnia się budzimy i zasypiamy, więc dobrze by było, gdybyśmy czuli się tam jak najlepiej, a łóżko zapewniało jak największy komfort zarówno przy zasypianiu, jak i wstawaniu.