STOLIKI KAWOWE

Meble te najczęściej znajdują swoje zastosowanie w salonie. Komandor swoim klientom oferuje stoliki o nowoczesnych, prostych kształtach. Zgodnie z życzeniem klientów wykonujemy meble o różnej wysokości, wymiarach, kształtach a także odmiennych blatach ? zamontowanych na nogach lub w całości ze szkła. Wszystkie warianty można ze sobą łączyć i idealnie dopasować stolik do pomieszczenia, w którym ma się znajdować. Dodatkowo dostępnych jest ponad 90 kolorów płyt, z których mebel może być wykonany, więc możliwości w dopasowaniu stolika do salonu są praktycznie nieograniczone.

Ta szeroka gama kolorów i faktur oraz kombinacja wszystkich tych elementów sprawia, że klient może stworzyć stolik, który nie będzie nudny i będzie wyróżniał się w salonie. Solidny i designerski charakter meblowi nadać może wykonanie go z płyty komórkowej lub takiej o grubości 36 mm ? może to całkowicie odmienić kształt stolika.

Porady:

  • Stolik kawowy można dopasować do wnętrza pomieszczenia. Może mieć on kształt litery C i stać na jednej ? centralnej ? nóżce lub czterech. Meble te są niewysokie, a ich blat najczęściej przyjmuje formę kwadratu, prostokąta lub owalną.
  • Nie warto kierować się aktualną modą, jeśli chodzi o wybór wysokości stolika. Lepiej jest go dopasować do własnych potrzeb i wygody, i wybrać na przykład taki mebel, który będzie wyższy niż siedzisko sofy.
  • Wykonane z połyskliwych płyt lub szkła niskie stoliki pasują do nowoczesnych i dużych wnętrz ? nadają one pomieszczeniom subtelności i świeżości. Stoliki z płyt przypominających swą fakturą drewno lepiej sprawdzają się w klasycznych wnętrzach.
  • Blat stolika może być wykonany zarówno z płyty lub bezpiecznego szkła, ale też być zestawieniem tych materiałów.
  • Pilot od telewizora, gazety czy książki można przechowywać na specjalnej półce, która znajduje się pod blatem stolika. Pozwala to mieć wszystkie potrzebne rzeczy pod ręką, a jednocześnie nie leżą one w przypadkowych miejscach na blacie i nie wprowadzają niepotrzebnie bałaganu na stoliku.